Evden Para Kazanmak İçin Bilinmesi Gerekenler

Değişime uyum sağlayabilmek bir beceridir. Ve maalesef, bugün birçok insan buna sahip değil. Teknoloji her geçen yıl gelişmeye devam ediyor ve insanların günlük yaşamlarında çalışma şekillerini değiştiriyor. Zamana ayak uyduramayanlar geride kalacak ve yakında kendilerini pazarda kullanılmayacak.

Bu, giriş engeli düşük olan düşük gereksinimli işlerde en belirgindir. Eğer işiniz herkesin yapabileceği bir şeyse, yüksek risk altındadır. Örneğin, bir bakkalda ürün torbalayan biri, düşük beceri gereksinimi olan bir iştir. Bu işi yapmak için gerekli bir beceri yok. Yazılım programlama veya roket bilimcisi gibi bir işe kıyasla, bunlar herhangi bir eğitim seviyesine sahip herkesin yapabileceği işlerdir.

Uzaktan çalışmak istiyorsanız, kuantum fiziği ve roket bilimleri hakkında bilgi edinmeniz gerektiği anlamına gelmez. Uzaktan çalışmak istiyorsanız – becerilerinizi geliştirin.

IT becerileri buna iyi bir örnektir. Uzaktan çalışmak istiyorsanız, bilgisayarları ve teknolojiyi iyi anlamanız gerekir. Ne yazık ki, pek çok insan IT becerilerine sahip değildir. Onlar için internet, anlamadıkları başka bir dünya. Sonuç olarak, uzaktan çalışmak için gerekli becerilere sahip olmadıkları için sayısız fırsatı kaçırıyorlar.

Ne Tür Beceriler Uzaktan Çalışmanıza İzin Verir?

Uzaktan çalışmak istiyorsanız, onları kullanabilmeniz için fiziksel olarak bir yerde olmanızı gerektirmeyen becerilere ihtiyacınız var. Örneğin, Hawaii’de tatilde olabilirsiniz ve yine de işinizi halledebilirsiniz. Bilgisayarınız olduğu ve işlerinizi yapabildiğiniz sürece, önemli olan budur.

Serbest çalışanlar bu kavramı iyi anlarlar. Ve şu anda birçok farklı ülkede yaygın olan koronavirüs ile, uzaktan çalışma ekonomisinden yararlanmak için en iyi konumdalar. Geleneksel 8-6 çalışanlara kıyasla, serbest çalışanlar herhangi bir şirkete veya patrona bağlı değildir. İstedikleri kişi için çalışabilirler ve dünyanın herhangi bir yerinden yapabilirler. Koronavirüs gibi küresel pandemilerden etkilenmezler, çünkü seyahat etmek zorunda değildirler. Tek ihtiyaçları olan bir internet bağlantısı ve onlar ayarlanır.

Uzaktan çalışmanıza izin veren bir beceri listesi örneği:

Yazı Yazmak
Yönetim
Programlama
Koçluk
Danışmanlık
Sanatçı
Borsa Analizi

Tüm bu beceriler, evinizin rahatlığında, bilgisayarınızda yapılabilir. Bu nedenle, bu tür becerilere sahip olanlar, istedikleri zaman uzaktan çalışabilirler.

Uzaktan Çalışmanıza Engel Olan En Büyük Sorun Nedir?

Ancak, uzaktan çalışma seçeneğine sahip olmanız, iyi bir şekilde ödeme alacağınız anlamına gelmez. Bildiğiniz gibi, birçok freelancer her ay masraflarını ödemek için yeterli para kazanmak için mücadele ediyor. Küçük işleri üstlenmeye veya zamanlarının çoğunu alan zor insanlarla çalışmaya zorlanıyorlar.

Bunun nedeni, tıpkı herkesin düşük beceri gerektiren bir iş için pozisyonunu nasıl doldurabileceği gibi, herkesin de serbest meslek sahibi olabilmesidir. Bir serbest çalışanı diğerinden ayıran nedir? Örneğin, bir görüntüyü sizin için photoshop yapabilen bir serbest yazar, genellikle iyi ödenmeyecek bir kişidir. Serbest çalışan size sundukları değer için ödeme yapar. Ve bir görüntüyü ayarlamak o kadar değerli değil, doymuş bir yetenek. Fiverr veya Upwork gibi herhangi bir iş tahtasına atlayabilir ve birisinin bunu sadece 5 $ karşılığında yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, pazarlama gibi bir beceriye sahip olan birine çok daha fazla ödeme yapılacaktır. Pazarlamacı biri ile anlaşmalar yapabilir, gelir elde edebilir ve müşterilerle ilişkiler kurabilir. Bu tür beceriler büyük işletmeler için çok değerlidir çünkü çok daha fazla değer sunarlar. İş için gelir üretiyorlar, bu yüzden çok iyi ödeme alıyorlar.

Bu yüzden tüm öğrencilerime Yüksek Gelir Becerileri dediğim şeyi geliştirmelerini öneriyorum. Yüksek Gelir Becerileri, uzaktan çalışmanıza ve bunu yaparken iyi bir ücret kazanmanıza izin veren becerilerdir.

Yüksek Gelir Becerileri Nelerdir?

Yüksek Gelir Becerisi aşağıdakileri karşılayan bir beceridir:

Ayda 10.000 ABD Doları veya daha fazla tutar. Size patronunuzun veya yöneticinizin görüşü değil, pazara sunduğunuz değere göre ödeme yapar. Daha iyi hale geldikçe gelirde artış olur. Çünkü sadece komisyonlardan ayda 10.000 dolardan fazla kazanabilirsiniz. Başarılı bir şekilde kapattığınız anlaşmalara göre ödeme alırsınız. Ve kapanışta iyileştikçe ve kapanış oranınız arttıkça, geliriniz de artar.

Yüksek Gelir Becerisi öğrenmenin en iyi yanı size verdiği özgürlüktür. Daha sonra kendilerine ne olacağını merak eden birçok çalışan tanıyorum. İşe gidemiyorlar ve hiç para kazanmıyorlar. Finansal açıdan sürdürülebilir olmayan bir durumda evde kalmaya zorlanıyorlar. Onlara, ailelerine ve çocuklarına ne olacağından endişe ediyorlar.

Ancak Yüksek Gelir Becerisine sahip olsaydı, durumları hakkında endişelenmeleri gerekmeyecekti. Koronavirüs hakkında endişelenmek zorunda kalmayacaklardı çünkü yaşamları üzerinde hiçbir etkisi yok. Yüksek Gelir Becerisi, dünyanın her yerinden çalışmanıza olanak tanır. Getirdiğiniz değer nedeniyle taleplisiniz ve dünyadaki herkese yardımcı olabilirsiniz. Ülkelerdeki kilitlenmeler sizi etkilemez, çünkü herkese ulaşabilirsiniz. Ekonominin istikrarsız olduğu zamanlarda, işletmeler Yüksek Gelir Becerisine sahip insanlara her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyorlar. İş hayatında kalmak istiyorlar ve bunu yapmalarına yardımcı olacak becerileri arıyorlar.

Yüksek Gelir Becerileri Salgınların Çözümü mü?

Uzaktan çalışma seçeneğiniz yoksa, Yüksek Gelir Becerisi öğrenmeli misiniz? Yüksek Gelir Becerileri, insanlığın şu anda koronavirüs ile ilgili karşılaştığı sorunları çözecek mi?

Tabii ki değil. Yüksek Gelir Becerisi, pazara değer sağlamayı öğrendiğiniz bir beceridir. Koronavirüsü sihirli bir şekilde iyileştirmeyecek. Ben tıp doktoru değilim ve tıbbi tavsiye verme konusunda resmi bir eğitimim yok. Koronavirüs için bir çözüm arıyorsanız, bir aşı belki de en iyi seçimdir. Ancak, finansal güven elde etmek istiyorsanız veya bu küresel salgın sırasında uzaktan çalışmanın bir yolunu arıyorsanız, Yüksek Gelir Becerisi, kendinize yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir.

Yüksek Gelir Becerisi öğrenmek kolay değildir. Çok basit, ama kolay değil. Öğrenmek istediğiniz her şey gibi, işe koymanız gerekir. Bu beceriyi öğrenmek için zaman ve enerji harcamanız ve sonunda ustalaşmanız gerekir. Sabırsız oldukları için çok erken pes eden birçok insan tanıyorum. Sonuçları hemen görmezler ve sonunda vazgeçerler. Yüksek Gelir Becerisi, pazara sunduğunuz değer nedeniyle uzaktan çalışmanıza izin verecektir. Size kendi şartlarınıza göre sabit bir gelir elde etmenin bir yolunu sağlayacaktır. Bir ofise gitmeniz, diğer yüzlerce insan arasında geçiş yapmanız veya bir patronun emirlerini dinlemeniz gerekmeyecek. Sen kendi patronunsun.

Bugün Yüksek Gelir Becerisini Öğrenin

Koronavirüs küresel bir pandemiktir. İşletmeler işlemleri durdurmaya zorlanıyor ve şirketler çalışanlara evde kalmalarını söylüyor. Uzaktan çalışma seçeneği sunmayan şirketler için çalışanları acı çekiyor. İşe gitmelerine izin verilmiyor, ancak aynı zamanda herhangi bir ücret alamıyorlar. Çok az seçenek bulunan bir kaya ile sert bir yer arasında kalırlar.

Koronavirüs yayılmaya devam ettikçe, uzaktan çalışmak giderek fırtınadan kurtulmak için bir çözüm gibi görünüyor. Ofis ortamları sadece gerçekleşmeyi bekleyen enfeksiyon bombaları gibi. Uzaktan çalışma ve başkalarıyla insan temasını sınırlama seçeneği en iyi çözüm gibi görünüyor. Daha fazla şirket, çalışanlarının birbirleriyle çevrimiçi iletişim kurması için gerekli önlemleri uygulamaya başlıyor.

Uzaktan çalışmanın bir yolunu arayan insanlar için, Yüksek Gelir Becerileri çözümdür. Yüksek Gelir Becerileri, insanların kendi programlarını oluşturma özgürlüğüne izin veren becerilerdir. Koronavirüs gibi küresel pandemiklerin nasıl çalıştıkları nedeniyle ortaya koydukları kısıtlamaları atlıyorlar. Yüksek Gelir Becerisine sahip kişilerin durgunluktan endişe etmesine gerek yoktur. Dünyanın her yerinden para kazanma becerileri ve finansal güvenleri var.

Kaynak:https://danlok.comCategories: Self-Improvement

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: